Królowe Życia - czy Ty też czekasz z niecierpliwością na piątkowy wieczór?

16 kwietnia 2020 Rozrywka

Gdy po tygodniu ciężkiej i wytężonej pracy nadchodzi upragniony weekend, chętnie świętujemy wolność w gronie przyjaciół. Co robić i jak się bawić, gdy nadeszły czasy zbiorowej kwarantanny i o imprezach w większym gronie możemy jedynie pomarzyć?

Alternatywą dla pogaduszek na Skype może być wieczór przed telewizorem. Wiele stacji, określanych jako typowo rozrywkowe, stanęło na wysokości zadania i przygotowało na weekendy interesującą ramówkę.Królowe życia - flagowy program TTVSeriale dokumentalne nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością - historie bohaterów nie są fikcyjne, często pisze je samo życie. Dzięki dynamice akcji oraz autentyczności ekranowych postaci my jako widzowie możemy się z nimi identyfikować znacznie łatwiej niż w przypadku bohaterów tasiemcowych telenowel.

Jeśli ktokolwiek z nas pamięta program "Żony Hollywood", który był emitowany na antenie TVN, zastanawiał się pewnie nad tym, jak taki rozmach i przepych wyglądałby na naszym rodzimym gruncie. Tak zrodził się pomysł na serial "Królowe życia", który to program okazał się strzałem w dziesiątkę i zyskał rzesze wiernych fanów, które gromadzą się co piątek przed ekranami telewizorów.

Dagmara - barwna postaćUrodziwa bohaterka serialu z pewnością wzbudza w telewidzach silne emocje - nie można przejść obok niej obojętnie. Jest osobą, która z sukcesem stawiła czoła życiu i pokonała liczne przeciwności losu. Czerpie z życia pełnymi garściami i żyje tak jak lubi, a między kolejnymi planami zdjęciowymi chętnie udziela wywiadów stacjom radiowym i telewizyjnym. Bywa też bohaterką skandali na łamach plotkarskich stron internetowych, gdzie wypomina się jej przeszłość bądź krytykuje efekty zabiegów medycyny estetycznej i dość kontrowersyjny gust ubraniowy. Na fali popularności medialnej Dagmara stała się ambasadorka marki profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, a także otworzyła ekskluzywny butik z odzieżą damską. Fenomenem jest także jej profil na Instagramie, który szczyci się ponad ośmiuset tysięczną widownią. Celebrytka uchyla tam rąbka prywatności, pokazując kulisy swojego luksusowego życia. Na kolejnego ulubieńca mediów wyrasta także syn gwiazdy, młody mężczyzna o oryginalnym imieniu Conan.

Wielkie emocje na małym ekranie

Na tle Dagmary inne bohaterki wyglądają być może odrobinę blado - nie epatują zanadto prywatnością w mediach społecznościowych. Choć określenie "Drama queen" wydaje się być odrobinę na wyrost, Dagmara stała się twarzą serialu o królowych. Śledząc dotychczasowe  losy bohaterki, można było doświadczyć naprawdę intensywnych emocji. Dość smutnym momentem był tragiczny wypadek samochodowy, wskutek którego gwiazda złamała obydwie nogi. Cała Polska oczekiwała z niecierpliwością nowych wieści na temat stanu zdrowia celebrytki. Widzowie cieszyli się z każdego postępu w rekonwalescencji - Dagmara opuściła szpital, a następnie odzyskiwała zdrowie w zaciszu swojego domu.

Kwarantanna? Zaproście celebrytów pod strzechy!

W tych niecodziennych czasach bohaterowie programów rozrywkowych, a w szczególności seriali dokumentalnych, stają się dobrymi znajomymi. Dzięki nim możemy w bezpieczny sposób przezywać silne emocje, a także obserwować odrobinę inny styl życia, spojrzeć na rzeczywistość z odmiennej perspektywy. Jeśli zabraknie nam pomysłu na kolejny piątkowy wieczór, kwadrans po dziesiątej włączmy TTV, aby śmiać się i płakać razem z telewizyjnymi królowymi.

Więcej na: https://styl.fm/tagi/gogglebox

16 kwietnia 2020 Rozrywka

0 Komentarze