Gazetka promocyjna Lidla - co można znaleźć w ofercie Lidla?

17 sierpnia 2022 Styl życia

​Lidl to znana sieć sklepów spożywczych. Pierwszy sklep Lidl został otwarty w 1973 roku. Został założony w Niemczech przez Ludwiga Lidla, gdzie otworzył swój pierwszy sklep. Jest to jedna z dziesięciu największych sieci spożywczych w Europie, posiadająca sklepy w prawie każdym kraju europejskim.

Sklepy Lidl oferują szeroki wybór świeżych produktów, takich jak owoce, warzywa i mięsa z całego świata. Lidl oferuje również artykuły kuchenne, wyposażenie domu i modę dziecięcą, a także odzież dla kobiet i mężczyzn na każdą porę roku. W sklepie Lidl dostępne są gorące promocje na dekoracje do domu, narzędzia ogrodnicze oraz szereg gier planszowych i książek, które zapewnią rozrywkę całej rodzinie.

Na stronie Lidla dostępne są również aplikacje Lidl Plus oraz sklep internetowy. Na stronie sklepu internetowego Lidl można znaleźć aktualne oferty i promocje. Również można znaleźć okazje na przyszły tydzień lub kolejny sezon. Lidl oferuje szeroki wybór produktów spożywczych. Nowe smaki możesz znaleźć na stronach gazetki Lidla oraz zapoznać się z ofertami kategorii Lidl Marketplace. Co tydzień sieć zachwyca klientów wprowadzając nowe produkty z całego świata. Godziny pracy sklepów Lidl możesz sprawdzić klikając w zakładkę "Lokalizacja". Najbardziej aktualne informacje znajdziesz również na stronie sklepu.

Kuchnia pełna smaku za niską cenę

Filozofia firmy obraca się wokół dostarczania swoim klientom wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. To właśnie jest to, co robi dobrze. Lidl posiada szeroki wybór produktów spożywczych, doskonałe artykuły przemysłowe oraz wyśmienite wina. Najbardziej znany jest z "tygodnia kuchni "... kuchni greckiej i amerykańskiej, a także wielu innych produktów. Oferuje również wiele ofert promocyjnych, które można śledzić codziennie w gazetkach promocyjnych.

W każdy poniedziałek i czwartek Lidl oferuje gazetkę promocyjną

Gazetka Lidl dostępna jest w dwóch wersjach: spożywczej i przemysłowej (żółta, niebieska). Zawiera ona produkty dostępne tylko przez tydzień i obejmuje małe AGD, odzież i akcesoria, a także dekoracje, sprzęt sportowy i akcesoria kuchenne. W gazetkach promocyjnych Lidla często pojawiają się świetne akcje tematyczne, jak np. "Akcja Shine", w której znajdziemy niemieckiej jakości artykuły przemysłowe, proszki do prania, płyny i mleczka do czyszczenia, a także ściereczki. Bardzo popularne są gazetki Lidla zawierające promocje na odzież i obuwie dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Wszystkie artykuły oferowane są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Znajdziemy również gazetki promocyjne obejmujące sprzęt kuchenny, drobne meble oraz artykuły ogrodnicze. Gazetka promocyjna Lidla zawiera również produkty autorskie. Należą do nich takie marki jak Pilos i Crivit, Bluedino Bluedino Fin Carre, Mikado Solevita, Nautica, Crivit, Cien i Bluedino.

Gazetki promocyjne Lidla są publikowane regularnie. Aktualne promocje znajdziesz w ulotkach i broszurach Lidla. Jednak możesz również sprawdzić katalogi, w których często pojawia się oferta non food Lidla. Obie oferty są dostępne dla Ciebie i Twojej rodziny.

Sklep Lidl

"Lidl Plus", gazetka i więcej promocji

Lidl Plus to aplikacja mobilna sklepów Lidl. Znajdują się w niej wszystkie najnowsze gazetki promocyjne, a także specjalne kupony rabatowe na niektóre produkty spożywcze i przemysłowe. Wirtualny paragon za zakupy to jedna z najciekawszych funkcji w aplikacji mobilnej. Klienci korzystający z aplikacji "Lidl Plus" mają możliwość zwrotu każdego zakupionego towaru w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Market i winnica Lidla

Market Lidla jest pełen świeżych warzyw, owoców i ziół. Ma wiele wspaniałych zalet, w tym codzienną dostawę i super promocje. Na targu znajdziesz szeroki wybór produktów, w tym rodzime polskie owoce i warzywa, a także produkty egzotyczne i sezonowe. Gazetka promocyjna Lidla jest pełna atrakcyjnych ofert na świeżą żywność. Natomiast Winnica Lidla umożliwia klientom zamówienie odpowiednich trunków w najbliższym sklepie Lidl. Klienci mogą robić zakupy na stronie, a także korzystać ze specjalnych rabatów. Winnica Lidla wydaje również gazetkę promocyjną.

Kuchnia Lidla

Największym atutem marketu są nie tylko świetne promocje, ale także seria Kuchnia Lidla, w której występują znani szefowie kuchni i dietetycy, a także youtuberzy i cukiernicy. Tworzą oni pyszne dania i słodkie przysmaki z wykorzystaniem produktów ze sklepów Lidl. Wszystkie przepisy można znaleźć na stronie www.kuchnialidla.pl, a także na Youtube pod nazwą KuchniaLidla.pl w poniedziałek, środę i piątek. Lidl od czasu do czasu wydaje tematyczne książki kucharskie, które można kupić w sklepach Lidl.

Lidl angażuje się również w wiele inicjatyw i akcji społecznych. Stara się dbać o środowisko i zachęcać do tego swoich klientów. Wspiera coroczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz promuje polskich dostawców

17 sierpnia 2022 Styl życia

0 Komentarze