Płytki 3D - czym się charakteryzują?

20 kwietnia 2020 Wiadomości

Aranżacja wnętrz zależna jest w dużej mierze od indywidualnych wyborów domowników. Bardzo ważne jest oczywiście to, w jakim konkretnie stylu chce się zaaranżować poszczególne pomieszczenia. Idealnym wyborem będą nowoczesne płytki 3D, dzięki którym odmieni się te pomieszczenia, w których przebywa się w ciągu dnia najczęściej. Płytki te cechują się trójwymiarową fakturą, dlatego z pewnością zachwycą odbiorców swoim bogatym poziomem estetyki oraz oryginalnością wykonania. Największą zaletą takich płytek jest to, że można wprowadzić do swoich wnętrz innowacyjne rozwiązania, a jednocześnie zatroszczyć się o poprawę dotychczasowego samopoczucia. Najczęściej takie płytki można zauważyć w kuchniach oraz łazienkach, chociaż wiele do powiedzenia mają sami domownicy. 

Płytki 3D - do jakich wnętrz należy je kupować?

Płytki 3D sprawdzą się w wielu współczesnych wnętrzach. To doskonałe rozwiązania ceramiczne, cechujące się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. W związku z tym takie płytki można zauważyć m.in. w toaletach i kuchniach. Wynika to przede wszystkim z tego, że płytki pozwalają na ładne wykańczanie własnych ścian i podłóg. Jeśli ktoś nie zmieniał tego od wielu lat, powinien zdecydować się na zmianę z wykorzystaniem płytek 3D, aby w pomieszczeniach zapanował ład i porządek.

Nierównomierna faktura płytek 3D sprawia, że to idealne produkty do układania na ścianach, i tylko tam. Oczywiście domownicy sami decydują o tym, czy pokryją nimi całe ściany czy tylko te obszary, na których im najbardziej zależy. Idealną propozycją jest ułożenie płytek 3D jedynie w wybranych miejscach. Układanie fragmentowe pozwala na uzyskanie niebanalnych i ponadczasowych kompozycji. W ten sposób wyróżni się najważniejsze strefy w danym pomieszczeniu, np. ciekawą ścianę nad blatem kuchennym. Płytki tego typu można układać w zróżnicowanych wnętrzach, np. w pomieszczeniach aranżowanych na styl prowansalski, toskański, minimalistyczny lub też skandynawski. Spiszą się doskonale w klasycznych, jak i bardzo nowoczesnych aranżacjach. Wystarczy to sprawdzić w swoich mieszkaniach.

Płytki 3D w różnych rozmiarach znajdziesz na modnalazienka.pl/category/plytki-3d-56 >>

Pełna dowolność kompozycji 

Płytki 3D są obecnie doceniane z uwagi na swoją bogatą funkcjonalność, ale też pełną dowolność kompozycji. Istnieje wiele różnorodnych wzorów i kolorów takich płytek, dlatego też zainteresowani mogą mieć pewność, że wybiorą dla siebie takie rozwiązania, które sprawdzą się w ich domach na długi czas. Mogą to być m.in. różnorodne kształty, w tym:

  • kwadraty,
  • heksagony,
  • prostokąty.

Domownicy stają również przed szansą wyboru różnorodności faktur, a więc w wersji geometrycznej lub też falistej. Od poszczególnych parametrów technicznych zależy także ostateczna cena takich produktów, która nie jest jednak zbyt wygórowana. Płytki w odmianie 3D sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach, ale też w tych dużo większych, dlatego ostateczna decyzja zawsze będzie zależała od potrzeb konkretnych użytkowników. Najważniejsze jest to, że płytki zapewnią pomieszczeniom estetykę, funkcjonalność oraz ponadczasową głębię i atmosferę. 

20 kwietnia 2020 Wiadomości

0 Komentarze