"Chłopaki do wzięcia", "Szczena", przeszedł całkowitą przemianę. Nie przestaje ćwiczyć nawet na urlopie.

13 lipca 2021 Rozrywka

Ryszard Dąbrowski, znany również jako "Szczena", w ostatnim czasie całkowicie odmienił swoje życie. Wiele osób może przypomnieć sobie jego codzienne życie, gdy występował w reality show "Chłopaki do wzięcia". Ryszard dziś nie jest już tym samym Ryszardem, którym był przed laty. "Szczena", bo o nim mowa, od jakiegoś czasu dużo czasu poświęca na treningi. Niewykluczone, że już niedługo będzie supergwiazdą sztuk walki. 

Joanna Wielocha była jedną z bohaterek filmu dokumentalnego "Chłopaki do wzięcia". Kolejnym był Ryszard Dąbrowski. Widzowie pokochali Asię i "Szczenę", dwójkę głównych bohaterów hitowego programu Polsatu. Ich związek był chwalony przez widzów za prostotę i szczerość. Para brała również udział razem w programie TTV " Dzentelmeni i Wieśniacy". 

>>> Czytaj więcej o: Chłopaki do wzięcia <<<

Szczena z rodziną

Ryszard "Szczena" Dąbrowski zabrał rodzinę nad morze Joanna Wielocha i "Szczena' kilka miesięcy temu zostali zrzuceni z nóg. Parze urodził się Marcel. Ryszard przeszedł przemianę po narodzinach synka. Przeżył przemianę psychiczną i fizyczną. W czerwcu odbyła się walka Marcina Najmana na gali MMA VIP 2. To właśnie wtedy zadebiutował bohater "Chłopców do wzięcia". Dzięki ciężkim treningom i samozaparciu wygrał swoją pierwszą walkę. Psychotropa został pokonany w ringu przez "Szczenę". Ostatnie dni Ryszard spędził z rodziną. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił zdjęcia z synem Marcelem i ukochaną Asią znad morza. 

Szczęka z "Chłopaków do wzięcia", nie poddaje się treningom. Okazuje się, że "Szczena", mimo że odpoczywa w gronie najbliższych, nie przestaje ćwiczyć. Na jednym z jego zdjęć można go zobaczyć na tarasie widokowym przy Plaży. Tuż po powrocie z urlopu Ryszard wznawia regularne treningi na siłowni. Przed nim kolejna walka. 

13 lipca 2021 Rozrywka

0 Komentarze